Paykwik Nedir?

Paykwik Teknoloji ilerliyor, ilerlemesi ile beraber kavramlar, olgular değişiyor ve insanların da dünyanın da yörüngesi başka bir yöne evriliyor.

Nitekim özellikle bilgisayar ve elektronik dünyasında yaşanan gelişmeler de bunun bir göstergesi.  Bugün bu alanda yaşanan her devinim insanların karşısına farkı ürünler çıkarıyor.

Örneğin alışveriş sisteminde yaşanan çok ciddi gelişmeler söz konusu. Ya da ürün satışı konusunda. İnsanlar artık ne ürünlerini satmak için, ne de ürün almak için kapı kapı dolaşmıyor.. Çağımızın olayı internet ve insanlar internet üzerinden bu iki işlemi de rahat ve basit bir biçimde gerçekleştiriyor. Bugün elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret denilen olgu tüm hayatlarımıza yerleşmiş durumda ve büyük kolaylıklar sağlıyor.

Ama ürün alıcılar ya da internet üzerinden oyun oynayanlar için işin ödeme kısmı var ki, işte tam da bu noktada Paykwik devreye giriyor.

Nedir bu paykwik bilmeyenler için açıklamak gerekir ise sanal ortamda güvenli alışveriş yapmanın adı. Dünyanın her noktasından alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Herhangi bir risk içermiyor. Bu kartı bir kere alıyorsunuz, içine istediğiniz rakamı kendi alım gücünüz oranında yüklüyorsunuz ve sonrasında bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. İçerisinde yer alan para bitene dek kullanmanız mümkün.

Ürünü daha iyi anlamak için örnek vermek gerekir ise Migros gibi büyük marketlerin içine sizin belirlediğiniz miktarlarda yüklediğiniz alışveriş kartları gibi. Burada ki tek fark bu kartların gerçek alemde değil, sanal ortamda kullanılıyor olması. Arada yer alan tek fark bu ama mantık tamamen aynı. Tıpkı o kartlarda olduğu üzerinde ismini yazmıyor ve Random yani rastgele verilmiş bir numara üzerinde bulunuyor ve kartın içindeki miktar bitince yeniden kullanılma olanağı olmadığından kart kendini imha ediyor. Yani son derece güvenli ve risksiz.

İçine para Euro bazında yükleniyor ve bu kartları kullanabilmeniz için Paykwik satan merkezler ile iletişime geçmeniz yeterli. Sadece yetkili resmi satıcılarından bu ürünü alabiliyorsunuz. Tıpkı kredi kartları gibi kullanım olanağı da olan kimi sitelerde taksit yapmaya olanak veren yapılardır.

Tüm bu sebeplerden dolayı da sanal alemde alışveriş yapmak isteyip korkanlara ısrarla önerilir.

Dilerseniz Canlı Destek hattımızdan yada dilerseniz sizler için hazırladığımız “Paykwik Makale” yazılarımızdan merak ettiğiniz tüm sorulara ulaşabilirsiniz.