Paykwik Satın Al

Uluslararası oyunlarda oynamak istiyorsunuz. Yüzlerce oyun platformu var, ama alamıyorsunuz. Güvenli alışveriş olduğuna inanmıyorsunuz. Oyunlarda level atlamak için ek paketlerden almak zorunluluğu, oyunun güncellenmesi, daha iyi şartlarda oynamak için kahramanına alacağınız aksesuarlar kredi kartlarını veya banka kartınızı kullanmayı da zorunlu kılıyor. Paykwik Satın Al

Ama kredi kartlarınız, banka kartlarınız tehlikeye açık bir ortamda nasıl kullanılır? Kimlik bilgilerinizin çalınma tehdidiyle her an karşı karşıya kalabilirsiniz. Kartınızdan yüklüce para çekilmesi hiç tesadüf olmaz. Üstelik bu alışverişlerinizde komisyon ödüyorsunuz, banka kartlarınızın aidatları da var. Bu gerçeklerle yüzleşiyorsunuz ama oyunlarınızdan da vazgeçmek istemiyorsunuz. Yüzde yüz güvenilir bir çözüm arama yoluna girmeniz gerektiğini düşünürsünüz. Çevrenizdekilere sorarsınız, internette araştırırsınız ve tek kullanımlık sanal dünyanın en bilinen sanal kartı paykwik ile tanışırsınız.

Neden ben de paykwik karttan faydalanmıyorum diyorsanız çok haklısınız. Yapacağınız işlem çok basit. Paykwik bayisinin satış temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Uygulamayı indirip Paykwik banka hesabına istediğiniz limiti yatırıyorsunuz , günlük kurdan dolara veya euroya çevrilebiliyor. Paykwik 19 haneli pin kodunuz gönderiliyor.

Paykwik Satın Al

Bu pin koduyla alışverişinizin önü açılmış oluyor. Oyunlarınızla ilgili alışverişe artık başlayabilirsiniz. Sepete attığınız alışverişinizin ödeme kısmında paykwik pin kodunu girerek ödemenizi yapıyorsunuz. Ödeme işleminiz bitince kartınız bloke oluyor. Fakat içeride paranız kaldı. Nasıl alacağım o parayı diye dert etmeyin. Paykwik kart bayisinin müşteri temsilcisi ile iletişime geçip paranızı bozdurmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Banka hesabınıza kalan paranız günlük kurdan hesaplanarak Türk lirası olarak yatırılıyor. Paykwik sanal kart bayisi 7/24 canlı destek sunuyor. Kafanızda soru kaldıysa yanıtına anında ulaşabiliyorsunuz. Paykwik kartta aidat yok, komisyon çok cüzi miktarda. Ucuz ve güvenilir bir alışverişin adresi Pakwik sanal kart facebook, zinga, poker, bahis siteleri gibi anlaşmalı olduğu yüzlerce platformda geçerli.

https://www.paykwik.org/paykwik-kart/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın