Paykwik Resmi Hesabı

İnternet üzerinden güvenli alışverişin tek adresi Paykwik elektronik karttır. Bu kart ile hem yurt içerisinde hem de yurt dışında istediğiniz her siteden alışverişinizi gönül rahatlığınca yapabilirsiniz. Özellikle içerisine herhangi bir bilgi girmeniz gerekmiyor. Bu nedenle diğer kredi kartlarını kullanmak yerine yalnızca bu elektronik kartı kullanabilirsiniz. Paykwik kartın resmi hesabından bu karta sahip olabilirsiniz. Kullanımı da oldukça basittir. Girdiğiniz resmi hesapta aşamaları takip ederek kısa sürede hesabınızı oluşturabilirsiniz. Yalnızca 16 haneli bir şifre girmeniz istenmektedir. Ayrıca CVV kod özelliği ile sizin için avantajlı olabilir.

paykwik

paykwik

Paykwik kart genellikle gençlerin kullandığı bir sanal karttır. İnternet üzerinden tüm dünya genelinde satın almak istediğiniz her şeyi bu kart sayesinde ulaşabilirsiniz. Özellikle güvenliğiniz açısından tasarlanan kartın kullanıcıları da hızla artmaktadır. Kartı satın alıp kullandıktan sonra otomatik bir şekilde kart kendini imha eder. Böylece tek seferlik bir alışveriş yapmış olursunuz. Eğer tekrar bir ürün almak isterseniz ve kart ile ödemeyi tercih ediyorsanız tekrardan Paykwik kartı tercih edebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir bilgi barındırmayan bu kartın diğer kartlardan özelliklerinden birisidir. Ayrıca bu kartı kullanan kişilerin kayıp etme riski de olmaz. Sanal bir dünyada geçerli olan bu kart tek seferlik kullanımdan sonra yok olur. Böylece hiç bir olumsuz durum yaşanmaz. Ancak herhangi bir sıkıntı yaşarsanız Paykwik resmi hesabından müşteri temsilcilerine ulaşarak durumu çözebilirsiniz. 7/24 hizmet veren bu elektronik kart tasarımcıları, sizlere en iyi ve kalitede hizmeti vermeyi hedefliyor.

Paykwik Resmi Hesabı

Alışveriş yapmak hemen hemen herkesin bir hobisidir. Özellikle ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarda internet üzerinden bulabilirsiniz. Bu durumda nakit yerine kredi kartı devreye girmektedir. Ancak siber saldırı ve dolandırıcılıkları göz önüne alarak Paykwik kart tasarlanmıştır. Uzun zamandır yurt dışı için kullanılan bu kart günümüzde yurt içerisinde de kullanılıyor. Ayrıca kişilerin bilgilerini gizleyerek güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamaya yarıyor. Tüm alışveriş severler bu kartı kullanıyor. Böylece güvenli bir şekilde yapmış olduğunuz alışverişi sonlandırabilirsiniz. Bir sonra ki alışverişiniz için aynı yöntemler ile elektronik kartı tekrar satın alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın