Paykwik Reseller

Hackerlerin boş durmayıp kart bilgilerinizi ele geçirme olasılığı yüksek değil mi? Kişisel bilgileriniz her an kötü niyetli bir şahsın eline geçebilir. Paykwik Reseller

Peki uluslararası piyasada bu mesele nasıl çözümleniyor? Tek ödemeli sanal kart Paykwik ile. Paykwik, Türkiye’de de yeni tanınan bir sistem. Paykwik sanal kart ile dünyanın pek çok ülkesinde güvenli alışveriş yapabiliyorsunuz.

Paykwik Reseller

Paykwik’in anlaşmalı olduğu bilgisayar oyun sitelerinde, bahis sitelerinde ödemelerinizi paykwik kart ile onbeş dakika gibi kısa zamanda gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykwik kartta üyelik yok, aidat yok, sadece resmi satış bayisinden paykwik sanal kartınızı talep ediyorsunuz, istediğiniz limiti verilen hesaba yatırıyorsunuz. Günlük kurdan hesaplanarak yatırdığınız para euroya çevriliyor. 19 haneli şifre gönderiliyor ve ödemelerinizi bu şifreyle yapabiliyorsunuz, işlem bitince kartınız tek ödemeli olduğu için bloke oluyor. Kartınızdaki parayı 1 yıl kullanma süreniz var. 1 yıl sonra kart kendini imha ediyor. Kartınıza tekrar para yükleyemiyorsunuz. Bir sonraki ödeme işlemi için tekrar paykwik kart edinmelisiniz.

Paykwik karta yükleyeceğiniz limit 10 eurodan başlar, 1000 euroya kadar çıkabilir. Diyelim ödeme yaptığınız paykwik kartınızda alışverişiniz işlemi bittikten sonra paranız kaldı, bayinizden talep ediyorsunuz ve banka hesabınıza gönderiliyor. Müşteri odaklı paykwik sanal kart bayileri 7/24 size canlı hizmet sunuyor. Düşük komisyonlu paykwik kart ile ucuz, kesintisiz hizmet alabiliyorsunuz.

https://www.paykwik.org/paykwik-alma/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın