https://www.paykwik.org/

Paykwik Reseller Nedir ?

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber artık herşey internet üzerinden yapılmaya başlandı. Sanal olarak işleyen işlerin başında, sohbet, oyun ve alışveriş geliyor. İnsanlar eğlencenin yanı sıra ödem eişlemlerinin de birçoğunu online olarak yapmaya başladı. Bu çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Paykwik Reseller Nedir ?

Alışverişin bir sınırlaması olmadığı için, yurt dışından istediğimiz şeyin 15-20 gün içerisinde evimize ulaşması internet alışverişlerinin avantajları olarak görülmektedir. Bazı bankalar internetten yaşanan olumsuz durumları da göz önünde bulundurarak internet bankacılığına veya yurt dışı alışverişlerine izin vermemektedir. Yeni ve gelişen bir teknoloji bu konuda aradıklarımıza cevap veriyor. Paykwik. Paykwik nedir diye soracak olursanız bir çeşit sanal kart olduğunu söyleyebiliriz.

Paykwik sanal kart sayesinde istediğimiz internet sitesinden sorunsuz alışveriş yapabiliriz. Buna yurt dışı alışverişleri de dahil. Bankanız yurt dışı alışverişlerine izin vermiyorsa veya yaptırım sunuyorsa bu aşamada paykwiki kullanabilirsiniz. Paykwikin çalışma mantığına baktığınız zaman normal bir kredi kartından hiç bir farkı yoktur. Kartınızı internette veya alışverişlerde nasıl kullanıyorsanız paykwik sanal kartını da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Sanal kart alışverişlerinin avantajları daha fazladır. Özellikle güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız sanal kartlar kurtarıcınız olabilir.

Sanal kartlar bankanızın sizlere sağlamış olduğu bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kart bilgilerinizin başkasının eline geçmesi engellenebiliyor. Büyük miktarda alışverişler yapacağınız zaman, kartınızın çökertilmesinden veya hesabınızdaki paranın alınmasından korkuyorsanız sanal kartları kullanmanızda fayda var. Sanal kartlar tek kullanımlıktır. Yani üzerindeki kart numarası ve diğer bilgiler sadece yapacak olduğunuz alışveriş için geçerli olacak ve sonrasında kart devre dışı kalacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman güvenliğiniz konusunda çok önemli bir detay olduğunu söyleyebiliriz. Sanal kartlarda limiti de siz belirleyebiliyorsunuz.

paykwik reseller

Paykwik Reseller Nedir ?

Örnek verecek olursak 20000 TL ‘lik  bir bilgisayar almayı düşünüyorsunuz. Bu alışverişte kart bilgilerinin alınması gibi bir korku yaşıyorsanız bankayı arayarak sanal kart talebinde bulunabilirsiniz. Banka size kartınızın limitinin ne kadar olmasını istediğinizi soracaktır. Bu aşamada miktarı belirliyorsunuz ve sizlere verilen bilgilerle beraber alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kart bilgileriniz kaydedilmiş dahi olsa bu bilgiler sonraki alışverişte geçersiz olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın