paykwik-ön-ödemeli-kartlar

Paykwik Ön Ödemeli Kartlar

Paykwik Ön Ödemeli Kartlar
Paykwik, 16 haneli PIN koda sahip olan, ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi girmek yerine, aldığınız PIN kodu girerek alışveriş yapmanızı sağlayan bir para yatırma aracıdır. Online para yatırma teknolojisinde yeni bir çağ yaratan Paykwik, tek kullanımlık bir kod olarak sunulduğu için herhangi bir güvenlik açığı oluşturmaz.


Paykwik Nedir?
Paykwik, tüm ön ödemeli kartlar arasında müşterilerine en hızlı ve güvenli transfer imkanı sağlayan ödeme aracıdır. Paykwik kartlar sayesinde kredi kartı bilgilerinin girilmesine gerek kalmaz. Bu sebeple, kimse müşterilerin bilgilerine izinsiz erişim sağlayamaz. Paykwik kartın %100 güvenli alışveriş sloganı ile satılmasının temelinde bu özellik dayanmaktadır. Paykwik kartlar, 16 haneli güvenlik kodu ve CVV kodu ile online ödemelerin kolaylaşması yönünde aktif bir yöntem olarak faaliyet gösterir. Ödeme sırasında kişisel bilgilere ihtiyaç olmaması, kullanıcıların rahat bir şekilde ödeme işlemleri yapmalarına yardımcı olur.


Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?
Tek seferlik kullanım hakkı veren Paywkik kartların kullanımı da oldukça pratiktir. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde 50.000 den fazla web site üzerinden alışveriş imkanı sunan Paykwik kartlar, kullanım açısından da müşterilerinin rahat bir alışveriş yapmasını hedefler. Alışveriş sitlerininin ödeme seçeneklerinde bulunan Paykwik kart başlığını seçerek ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Paykwik kartlar, sınırsız alışveriş yapmanızı ve bütçenizi aşmanızı da engeller. Bu anlamda, ilk etapta alım kartınıza yüklediğiniz miktar, akabinde harcama bütçenize göre bir alışveriş yapmanızı sağlar. Aynı zamanda, Paykwik fiyatları da her bütçeye uygun olması nedeniyle daha az harcamalarla daha keyifli bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur.


Paykwik Kart Nerede Kullanılır ve Güvenli Midir?
Kredi kartı ile yapabileceğiniz tüm alışverişleri Paykwik kart ile yapmak mümkündür. Özellikle oyun sevenler bu kart aracılığıyla para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Yine internet üzerinden giyim, elektronik eşya ve gıda ürünlerini de Paykwik kart sayesinde satın almak mümkündür. Kredi kartınızın limiti yetmediği durumlarda Paykwik kart ile direkt olarak ürün ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
Günümüzde, online platformda yapılan ödemelerde güven sorunu alışveriş sevenleri rahatsız eden en önemli konulardandır. Özellikle bazı siteler kredi kartıyla yapılan alışverişlerde bireylerin tüm bilgilerini istemekte ve bu nedenle de dolandırıcılık olaylarına sebebiyet vermektedirler. Paykwik kartlar ise kesinlikle müşterilerin kimlik ve diğer özel bilgilerine ihtiyaç duymaz. Kart kullanımında sadece PIN kod ve CVV kod gerekir. Müşterilerin cep telefonuna gönderilen bu kodlar sayesinde alışverişler daha güvenilir şekilde yapılır. Bu anlamda, Paykwik kartı, kart sahibinden başka kimse kullanamaz. Kart, sahiplerine de sadece tek kullanımlık hak tanır.


Paykwik Nasıl Satın Alınır?
Paykwik satın alma
işlemleri kartın resmi sitesi veya yetki verilen siteler üzerinden yapılmaktadır. Paykwik sitelerinde bulunan müşteri temsilcileri, kartın satın alım süreciyle ilgili tüm ayrıntıları aktarır ve satış işlemini daha da kolaylaştırır. Havale, EFT veya mobil bankacılık yöntemleriyle yapılan ödeme işlemlerinde ödediğiniz tutarı ve isim, soy isim bilgilerinizi müşteri temsilcilerine iletmeniz yeterli olacaktır. Paykwik al işlemi sonrası dakikalar içinde başlatılan onay süreci, size özel Paykwik PIN kodunun gönderilmesiyle tamamlanacaktır.


Paykwik Fiyatları ve Bozdurma
Paykwik kart
fiyatları, her bütçeye hitap etmesi sebebiyle de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fiyatlar döviz kuruna göre belirlenmektedir. Bu anlamda, döviz piyasalarında yaşanan iniş ve çıkışları göz önünde bulundurarak satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Paykwik kartların en güncel fiyatlarına kartın resmi sitesi veya yetkili siteler üzerinden ulaşabilirsiniz.
Paykwik, kartınızda bulunan miktarı nakite çevirme imkanı da tanımaktadır. Paykwik bozdurma olarak nitelendirilen bu işlem sayesinde, kartınızda bulunan bakiye kısa sürede size transfer edilir. Bozdurma işlemi için tek yapmanız gereken, bir başvuru oluşturmak ve size hizmet veren müşteri temsilcisine talebinizi bildirmek. Talebiniz sonucunda istediğiniz tutar anlaşmalı bankalar aracılığıyla dakikalar içinde size geri yatırılır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın