paykwik-nerelerde-kullanilir

Paykwik Nerelerde Kullanılır?

Paykwik Nerelerde Kullanılır?

Tek kullanımlık bir sisteme sahip olan Paykwik kart, bankalar üzerinden havale yöntemi ile satışı yapılan bir elektronik kart olarak bilinir. Yasal olmayan hiçbir ödeme, bankaların genel sistemini geçemez ve satışı yapılamaz. Bu nedenle, Paykwik kartlar yasal bir ödeme sistemidir. Bu yasal kartlar, dünyanın birçok ülkesinde web siteler üzerinde ödeme seçeneği olarak sunulur. Fiyat konusunda da kullanıcılarına kolaylık sağlayan Paykwik kartı, pek çok alanda kullanabilirsiniz. Paykwik fiyatları Euro kuruna göre belirlenir ve en düşük fiyat 10 Euro şeklindedir. Paket olarak satılan Paykwik kartların fiyatları, bakiyenize yüklemek istediğiniz miktara göre değişir. Paykwik sayesinde sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde ödeme yapabilir, güvenli alışveriş fırsatı elde edersiniz.

Paykwik Kart Nereden Alınır?

İnternet alışverişlerinin son fenomenlerinden olan Paykwik, öncelikle müşterilerinin güvenine dayanan bir yöntemdir. Öyle ki, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen binlerce kullanıcı, kişisel bilgilerini vermeden bu elektronik kartlara sahip olabilir. Paykwik al işlemlerinde herhangi bir siteye veya kuruma üye olmak gerekmez ve kart alımlarında kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi ibraz etmesi istenmez. Ancak Paykwik kart alırken her siteye güvenmemek ve kapsamlı bir araştırma yapmakta da fayda vardır.
Paykwik alırken dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıdaki gibidir:
Paykwik almadan önce tüm satış noktalarının komisyon tutarları incelenmek
Sitelerin lisans bilgilerini kontrol etmek
Geçerli bir telefon numarasına sahip olan sitelere itimat etmek
Sitenin canlı destek ekibi ile irtibata geçmek
Paykwik kart satın alma işlemlerinde yaşanması muhtemel herhangi bir sorunda 7/24 ulaşabileceğiniz bir canlı destek ekibinin olması çok önemlidir. Çoğu Paykwik satışı yapan siteler, canlı destek ekibi bulundursa da kartı satın aldıktan sonra bu siteler bazen geri dönüş yapmaz ve size aklınıza takılan sorularla ilgili yardımcı olmazlar. Bu nedenle, kart alımı sırasında dikkatli olmakta fayda vardır. Aynı zamanda, güvenli siteler, Paykwik fiyatları konusunda da yüksek fiyatların aksine, Euro kuruna göre fiyatlar belirler. Bu hususa da dikkat ederek güvenli Paykwik sitelerini belirleyebilirsiniz.

Paykwik Kart Fiyatları Nasıldır?

Paykwik kartın müşterileri için sunduğu belirli limitlerde fiyat seçenekleri vardır. Bu anlamda, Paykwik limitleri arasında 10€, 20€, 25€, 50€, 100€, 200€, 250€, 500€ gibi alternatifler bulunur. Söz konusu bu limitler arasından ihtiyaç olanı seçerek dünya çapında ünlü olan pek çok online alışveriş ve oyun sitesinde ödeme yapılabilir.
Paykwik kart fiyatları, pek çok kriterlere göre belirlenir ve bu kriterlerin başında Euro kuru gelir. Ayrıca, bu özellik Paykwik bozdurma işlemleri sırasında da geçerlidir. Paykwik bozdurma, kart bakiyesinde bulunan miktarın yeniden geri çekilmesidir. Bu doğrultuda, Paykwik kartınızın bozdurulma işlemi sırasında elinize satın aldığınız miktarın üstünde veya altında bir para geçer. Satın aldığınız miktarın altında para gönderimi yapılmaması için Paykwik kartı satın aldığınız müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizde fayda vardır. Canlı destek ekibi, size Euro kurunun yüksek olduğu zamanları bildirerek yardımcı olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir