Paykwik-nedir-paykwik-satin-alma-fiyatlari-bozdurma

Paykwik Nedir? Paykwik Satın Alma, Fiyatları, Bozdurma

Paykwik Nedir? Paykwik Satın Alma, Fiyatları, Bozdurma
Paykwik, 16 haneden oluşan bir numaraya, güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahip olan bir online ödeme kartıdır. Paykwik kartla yapılan alışverişler, kredi kartıyla yapılan alışverişlere benzerlik gösterse de Paykwik, kredi kartından daha güvenli bir ortam oluşturur. Paykwik ile kredi kartı arasındaki en büyük fark, alışveriş sırasında müşteri bilgilerinin saklı tutulmasıdır.


Paykwik Nedir?
Online platformda son dönemlerde sıklıkla tercih edilen Paykwik, güvenilir olması ve kolay ödeme imkanı sunması nedeniyle büyük ilgi görmektedir. Bu online kart yardımıyla online ödemeler, Paykwik kartının 16 haneli numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bilgileri eşliğinde kolayca yapılmaktadır. Paykwik kartları, kullanıcıların güvende kalması ve herhangi bir dolandırıcılık durumuyla karşılaşmamaları adına geliştirilmiştir. Paykwik kartlarıyla hızlı ve güvenilir bir hizmet sunulur.


Paykwik Özellikleri
Paykwik kartlar, 16 haneli PIN kodu ve CVV kodu ile desteklenmiştir. Bu anlamda fiziki olmayan Paykwik kartları, elektronik ödeme kartı kategorisine girer. Tek seferlik bir kullanım hakkına sahip olan Paykwik, ödeme işlemi bittikten sonra kendini otomatik olarak imha eder. Bu sayede, diğer kredi kartlarında olduğu gibi, Paykwik kartın başkaları tarafından kullanılma tehlikesi bulunmaz.
Paykwik ile yapılan alışverişlerde müşterilerin herhangi bir kişisel bilgi vermelerine gerek kalmaz. Bu elektronik kart sayesinde kullanıcılar, alışveriş yapmak istedikleri sitenin ödeme sayfasına giderek ödeme tipi bölümünden Paykwik kart seçeneğiyle ödeme işlemi yapabilirler. Son aşamada, kullanıcılara verilen Paykwik kart PIN kodunun girilmesiyle de ödeme işlemi tamamlanır.


Paykwik Nasıl Satın Alınır?
Özellikle son dönemlerde siber saldırıların ve telefon dolandırıcılarının artması nedeniyle müşterilerin riske girmesine ve zor durumlar yaşamasına çözüm olarak sunulan Paykwik kart, dünya genelinde bir birçok ülkede geçerlidir. Online oyunlardan uygulamalara elektronikten giyime, iletişim alanında diğer diğer satın alma işlemlerinin çoğunda geçerli olan Paykwik kart sayesinde ödemeler, herhangi bir tehlike olmadan yapılabilir. Bu sayede, satın alınan ürünler kısa sürede sahiplerine ulaşır.
Güvenli ödeme konusunda en çok tercih edilenler arasında yer alan Paykwik kart, ön ödemeli ve tek kullanımlık bir sanal karttır. Paykwik satın alma işlemleri, kartın kendi resmi sitesi üzerinden veya anlaşmalı web siteleri aracılığıyla yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken Paykwik al işlemi sonrası, bütçenize en uygun kartı seçmektir. Aynı zamanda, resmi sitenin yetki verdiği diğer internet şubeler üzerinden de sunulan fiyat listesini inceleme imkanınız bulunmaktadır.


Paykwik Fiyatları
  Paykwik kart, fiyat açısından her bütçeye uygun olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Paykwik kartlar normal şartlarda Euro kuru üzerinden satılmaktadır.Fiyat listesinde, 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro 50 Euro, 100 Euro gibi birçok seçenekler mevcuttur. Bu anlamda, çeşitli fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap eder. Fiyat konusunda karar veremediğiniz durumlarda da müşteri temsilcileri bu konuda size yardımcı olur. Paykwik kart mobil ödeme yoluyla veya EFT havale yöntemleri ile elde edilebilir. Ödeme işlemi bittikten sonra 16 haneli elektronik PIN kod, müşterilere gönderilir. Böylece, bu PIN kod yardımı ile ödeme işlemleri rahatlıkla yapılabilir. PIN kod müşteriye teslim edildikten sonra kartın tüm sorumluluğu kart sahibine aittir.

Paykwik Nasıl Bozdurulur?
Paykwik kartların bozdurulma imkanı da vardır. Kartınızda bulunan tüm bakiyeyi kullanmak istemiyorsanız Paykwik bozdurma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bozma işlemi, satın aldığınız zaman olduğu gibi güncel döviz kuru esas alınarak yapılır. Paykwik kartta bulunan amma kullanılmayan bakiye, çok kısa bir sürede nakite çevrilir. Bozdurma işlemi sadece ülkemizde değil, dünyanın pek çok ülkesinden de yapılabilmektedir. Aynı zamanda, bozdurma işlemleri konusunda canlı destek hattı da yardımcı olmaktadır veya internet şubeleri üzerinden form doldurarak da ödemeler geri alınabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir