Paykwik Nasıl Alınır

Devinim kaçınılmaz olan bir durum. Hiçbir şey insanların bıraktığı yerde durmuyor ve sürekli olarak bir gelişim söz konusu. Paykwik Nasıl Alınır

An be an adım adım ilerlemeler insan yaşamında devam ediyor ve buna istinaden de insan yaşamını kolaylaştıran kavramlar ortaya çıkıyor.

Son yılların en gözde kavramları arasında ise hiç şüphe yok ki paykwik geliyor. Çok popüler, çok revaçta ama elbette bu konuyu bilmeyen insanlar da yok değil. Konuyu bilmeyenler açısından kısa kısa bilgiler vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir:

Paykwik Nasıl Alınır

Paykwik dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir sanal ödeme sistemidir. Yani bir diğer ifade ediş biçimi ile internet üzerinden alışveriş yapmaya olanak veren güvenle kullanılabilecek olan bir sistemdir. En alt değeri 10 en üst değeri 1000 Euro olmak üzere 10 ve katları içinde ilgili karta dolum yapılır ve kartın içindeki miktar bitene dek kullanımı mümkün olan bir karttır ama sanal kart olup gündelik yaşamda karşılığı yoktur ve gündelik yaşamda herhangi bir alışveriş için kullanmak olası değildir.

İnternet üzerinde ise kişi nerede olursa olsun dünyanın herhangi bir yerinden bu kart ile rahatlıkla alışveriş yapabilir. Son derece güvenilir ve risk içermeyen bir karttır. İçinde yer alan miktar bittiği zaman kart otomatik olarak kendisini imha eder. Bu noktada da kart oldukça güvenli olan bir sistemdir.

Kartın dünyanın hemen her yerinde saniyeler içinde alınmasına olanak veren bir yapısı vardır. Üstelik kartı alırken kişinin bilgilerinin güvenliğini riske atacak herhangi kişisel bir bilgi vermesine gerek yoktur. Bilgi güvenliği esas olan sistemlerdir. Kişinin alırken de korkmasını gerektiren bir durum yoktur.

Kredi kartlarının kullanımı gibi bir yapısı vardır. Temel olarak mantığı aynı olan bir yapısı vardır. 16 haneli satın alınır iken sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan bir numarası vardır. Kartın üzerinde kişinin ismi yazmaz. Kartın kullanımı bittiğinde numara da otomatik olarak yok olur. CCV kodu da tıpkı diğer kredi kartlarında olduğu mevcuttur. Bu güvenlik kodu kartın ekstra korunmasını sağlanmış olur.

https://www.paykwik.org/paykwik-satin-al/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın