Yaşım 30 oldu ama ben hala çocuksu oyunlarla oynamayı seviyorum. Candy Crush, ve son gözdem Bombom. Bombom’da 5 kişi eşleştiğinde savaş alanında her oyuncunun savunma gücü eşitleniyor. Savaş alanında topladığım puanlarda rütbelerim oluyor ve bu rütbeyle turnuvalara katılmaya hak kazanıyorum. Paykwik Kart.

Savaş alanında kazanım için level atlamak zorundayım. 15. Levele geldikten sonra savaş alanına katılabiliyorum. Kredi kartı ile en son yatırdığım para 15. Seviyeye gelebilmemi sağlamıştı. Savunmamı güçlendirecek öfke ateşi, süper fıçı almam gerekiyordu. Süper keskin kılıç, Newton elması ise ekstra avantajlar kazandıracaktı. 15. Seviyeye gelmiş olmak yetmiyordu, hala bir çok eksiğim vardı. Arkadaşlar bu oyunları Paykwik denilen sanal kartlarla para yatırıp oynuyorlardı.

Bana da kredi kartı kullanıyorum diye kızıyorlardı. Çünkü kredi kartı riskli, güvenilir olmayan ortamlar için hırsızlığa açık bir ödeme şekliydi. Paykwik ise mobil uygulaması ile ödeme sistemlerini oluşturmuş. Mobil ödeme sistemi ile Paykwik sanal kart daha güvenli ve hızlı işlem görüyormuş. Yapmam gereken Paykwik sanal kart bayisine başvurmaktı. Müşteri temsilcisi ile görüşüp kart talebinde bulundum. Parayı mobil ödeme ile banka hesaplarına gönderdikten sonra 19 haneli bir pin kodu geldi. Bu pin kodunu hiç kimseyle paylaşmamam gerekiyordu. Yatırılan param günlük kur üzerinden euroya çevrildi. Beş dakikamı bile almamıştı bu işlemler.

Paykwik Kart

paykwik satın al

paykwik satın al

Sıra oyunum için para yatırmaya geldi. Bombomun oyun sitesine girerek üyelik girişini aştıktan sonra Kupon dolumunu yaptım. İstediğim paketi seçtikten sonra  pin kodumu gönderdim. Devam tuşuna bastıktan sonra param anında karşı tarafın hesabına yatırılmıştı. Ön ödemeli sanal kart paywik ödeme gerçekleştikten sonra bloke oldu.

Hırsızlığa engel teşkil eden bu sistem gerçekten güvenli. Yurt içi, yurt dışı mobil ödemelerde de bir numaralı kurtarıcı. Bu sistem için de internet sisteminde güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Bizler https://www.paykwik.org olarak güvene dayalı sistemimize güveniyorum ve sizi de yanımıza bekliyoruz.

Artık gençler de öğrenciler de rahat rahat sanal kart sistemlerine sahip olabiliyorlar. İçine yüklediğiniz para kadar harcama yapabiliyorsunuz peki kartınız da eğer para kaldı ve nakde dönmek istiyorsunuz sistemimiz sayesinde o da basit, paykwik.org müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarla iletişime geçtiğiniz de paykwik kart bozum sistemi yapabiliyorsunuz.