Paykwik Kart Satın Almak

Değişen ve gelişen dünyamızda artık alışveriş yapmak güvenli bir hale geliyor. Özellikle yurt dışından alışveriş yapmayı seven veya alışveriş yaparken kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler için tasarlanan bu kart insanların hayatına bir ışık oluyor. Hiçbir bilgi paylaşmadan oluşturulan bu elektronik kart ile dünya genelinde alışveriş yapabilirsiniz. Önceleri yurt dışında daha sonra yurt içerisinde de kullanıma başlamıştır. Tıpkı kredi kartına benzemektedir. Yalnızca içerisinde kişisel hiçbir bilgi bulunmuyor. İçerisine para havale yaparak kolayca her siteden güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykwik insanların bilgilerini paylaşmadan dünya üzerinde her ülkeden alışveriş yapmasını sağlıyor. Amaç internet üzerinden bilgileri paylaşılacak diye alışveriş yapmak istemeyen kişilerin ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamasıdır.

Paykwik Kart Satın Almak

Günümüzde 40.000 site üzerinde geçerli olan bu alışveriş kartı tek seferlik kullanıma sahiptir. Özellikle almak istediğiniz üründen sonra kart kendini otomatik bir şekilde imha eder. Bir sonraki alışverişinizde tekrar bu elektronik kartı satın almak durumunda kalırsınız. Paykwik kartı satın almak için resmi hesabına girerek kendi kredi kartınızdan içerisine para havale yapmanız gerekmektedir. Ardından 16 haneli şifre oluşturarak alışverişe başlayabilirsiniz. Genellikle gençlerin kullandığı bu karta her geçen gün artmaktadır.

Paykwik kart tek seferlik kullanımı ile dolandırıcıların da önüne geçiyor. İçerisinde kişisel bilgileri barındırmayan bu kart tüm yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçiyor. Böylece kullanan insanlar da bilgilerini paylaşmadıkları için Paykwikden memnunlar. Bu elektronik kartı satın alırken resmi hesabından almalısınız.

“Sertifikalı” ve “resmi hesabıdır” yazısına dikkat ederek siteye giriş yapmalısınız. Ardından gerekli bilgileri doldurarak elektronik kartınızı oluşturabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Sanal kart olduğu için çalınma veya kayıp olma riski de yoktur. Bu sebeple insanlar alışverişlerini güvenli bir şekilde yapabiliyor. Özellikle yurt dışı ülkelerinde sıkça kullanılan Paykwik kartın kullanımı günümüzde de yaygınlaşmış durumdadır. Bunun nedeni ise tanımadığınız yabancı sitelerden dolandırılmak veya siber saldırıya bir önlem amaçlı geliştirilen kalkandır. Eğer siz de internet üzerinden alışveriş yapmayı seviyor fakat kendi kredi kartınızı kullanırken bilgilerinizi paylaşmaktan rahatsızlık duyuyorsanız Paykwik kartı oluşturarak tek tıkla dünya genelinde istediğiniz her yerden alışveriş yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın