paykwik-kart-nereden-alinir

Paykwik Kart Nereden Alınır?

Paykwik Kart Nereden Alınır?

Ödemlerinde sanal kart seçenlerin en çok merak ettiği konulardan biri Paykwik kartların nereden alınmasıdır. Bunun sebebi, özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde aranan güvenlik sistemlerinden kaynaklanıyor. Paykwik kart, özellikle son yıllarda popüler hale gelen bir ön ödemeli sanal karttır. Kullanıcı sayısı her geçen yıl artan bu kartın en önemli avantajı, sunduğu güvenlik önlemleridir. Çünkü bu sanal kart ile yapılan alışverişlerde kullanıcılar sadece Paykwik PIN kod bilgilerini paylaşır. Peki, Paywkik kart elde etmek için nereye başvurmak gerekir?

Güvenilir Paykwik Kart Bayileri

İnternet ortamında her geçen gün artan dolandırıcılık vakalarında görülen artış göz önünde bulundurulduğunda Paykwik kart kullanımının ne denli önemli olduğu ortaya çıkıyor. Bu nedenle, herhangi bir dolandırıcılık vakasından uzak kalmak için siz de Paykwik kart satın alabilirsiniz. Ancak bunun için tercih etmeniz gereken Paykwik kart firması çok önemlidir. Paykwik kartın satış işlemleri internet ortamında Paykwik resmi sitesinde veya yetkili web sitelerde gerçekleştirilir. Bazı firmalar satış yaparken güncel Euro kuruna göz ardı ederek, yüksek Paykwik fiyatları sunar. Bununla birlikte, işlem sonrası herhangi bir PIN kod vermezler. Bu da kişilerin ciddi anlamda mağdur olmasına neden olur.

Paykwik Satış Noktaları Neye Göre Seçilmelidir?

16 haneli PIN kodu ile güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan Paykwik sanal kartlarını satın almak için birçok nokta bulunmaktadır. Ancak bu konuda güvenilir ve en az komisyon oranına sahip olan satış noktalarını seçmek gerekir. Web sitelerinde satış işlemleri gereğince Paykwik al butonu altında sunulan pek çok hizmetler çoğu kişiye cazib gelse de web sitelerin belirlediği komisyon tutarları birçok dezavantajlar yaratır. Öncelikle, Paykwik alınacak kurum belirlenmeden önce, tüm Paykwik satış noktalarının komisyon tutarları iyi bir şekilde incelenmelidir. Sonrasında gerekli lisanslara ve Türkiye’de geçerli telefon numaralarına sahip olan web siteler tercih edilebilir. Bununla birlikte, Paykwik satın alma süreci dakikalar içerisinde sonuçlansa da bu sanal kart taleplerinde en kısa yolu kullanan noktalara başvurmak gerekir. Aynı zamanda, Paykwik kart kullanımlarında 7/24 hizmet veren platformları seçmekte fayda var. Ancak bu şartlar altında güvenli ve hızlı bir şekilde Paykwik kart elde edebilirsiniz.

Paykwik Nerelerde Geçerlidir?

Paykwik kartlarla ödeme imkanı sunan siteler oldukça fazladır. Paykwik, dünya genelinde 50.000’den fazla sitede alışveriş imkanı sağlar. Bu siteler arasında Facebook, Skype gibi dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip siteler de bulunmaktadır. Aynı zamanda, Kinght Online, League of Legends ve daha pek çok oyun sitelerinde de ödeme aracı olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, Paykwik kartların uluslararası ortamda herhangi bir sanal olmayan gerçek mağazada kullanılması mümkün değildir. Elektronik kartın tek kullanım alanı online mağazalarıdır. Sistem her ne kadar uluslararası alanda geçerli bir sanal kart sunsa da reel mağazalarda şimdilik kullanıma kapalıdır.
Birçok farklı sanal mağazalar üzerinden alışveriş yaparak ödemeleri Paykwik kartların 16 haneli PIN kodu ve CVV kodu sayesinde kısa sürede tamamlamak mümkündür. Özellikle kartın ön ödeme sistemine sahip olması herhangi bir borçlanma durumunun da söz konusu olmaması açısından son derece önemlidir. Bunun yanı sıra alışveriş sitelerinde yapılan işlemlerde Paykwik kartlardan hiçbir komisyon tutulmaz. Dünyanın her yerinde çeşitli alışveriş siteleri ve oyun portallarında kullanılan Paykwik kartların bozdurulma özelliği de kartın bu kadar geniş bir mecrada ödeme seçeneği olarak sunulmasını sağlar. Paykwik bozdurma işlemleri sonrasına müşteriler web sitelerinde kullanmadıkları bakiyelerini yeniden nakite çevirirler. Bu özellik sayesinde, bakiye aşımlarının da önüne geçilmiş olur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın