paykwik-ile-alisveris-yapilabilir-mi

Paykwik ile Alışveriş Yapılabilir mi?

Paykwik ile Alışveriş Yapılabilir mi?

Paykwik kartlar, ön ödemeli sistem anlamına gelen sanal kartlardır. Bütçenizden ayırmış olduğunuz bir miktar parayı, müşteri temsilcilerinize gönderdiğiniz takdirde, karşılığında bu bakiye ile alışveriş yapabilirsiniz. Satın alma sonucu size teslim edilen Paykwik sayesinde, internet ortamında yapılan alışverişlerde rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yöntemi kazanırsınız. Paykwik ile alışveriş yapılabilir mi? sorusunun yanıtı evettir. Paykwik kartlar sayesinde, sistemi destekleyen sanal mağazalarda hiçbir sorun ile karşılaşmadan, rahat bir şekilde alışveriş yapabilir, güvenle ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykwik ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

Bir Paykwik karta sahip olmuş iseniz, satın almış olduğunuz bu kart ile Paykwik sistemini destekleyen binlerce farklı web sitesinde rahat bir alışveriş imkanı elde edersiniz. Ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanınız bulunur. Paykwik ile alışveriş adına sistemin kullanılması ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi oldukça kolaydır. Önce Paykwik sistemini destekleyen binlerce mağazadan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Sonrasında satın almak istediğiniz ürünü veya hizmeti alışveriş sepetinize eklersiniz. Ödeme yöntemlerine geldiğinizde ise Paykwik seçeneğini seçerek işleme devam edersiniz. Karşınıza çıkan para yatırma veya ödeme formu sizi yönlendirir. Bu form içerisinde yer alan boşluklara ise size teslim edilmiş Paykwik kartın 16 haneli PIN kodunu girmeniz gerekir. Son kullanım tarihi ve güvenlik kodunu da girdikten sonra tüm bilgileriniz kontrol edilir. Son olarak tek yapmanız gereken işlem, onay butonuna basmak olur. Satın alma işlemine onay verdiğiniz anda karşı tarafın hesabına para transferi gerçekleşir. Satın alma işlemlerinde kolaylık sağlayan Paykwik kartlar, fiyat açısından da her bütçeye uygunluk gösterir. Hızlı ve güvenli bir alışveriş yapmak istiyorsanız güncel Paykwik fiyatları listesine göz atabilirsiniz.

Paykwik ile Alışveriş Güvenli mi?

Online ortamda yapacağınız alışverişlerde satın aldığınız ürünlerin bedelini ödemek açısından tercih edebileceğiniz en ideal yöntem, Paykwik kartlarıdır. Paykwik kartlar ön ödemeli sanal kartlardır. Bu anlamda, kart içerisinde bulunan para harcanır. Siz kart kullanımını tamamladıktan sonra ise kartın içerisinde kopyalanan bilgiler nedeniyle çekilecek herhangi bir bakiye bulunmaz. Yani; Paykwik’te klasik kredi kartları anlayışı yoktur. Bu birincil güvenlik tedbiridir. Aynı zamanda, kart kullanımında size ait hiçbir kişisel bilgi başkalarıyla paylaşılmaz. İsminiz, soy isminiz, kimlik numaranız gibi bilgiler de saklı tutulur. Kimlik bilgilerinin saklı tutulması Paykwik al işlemleri sırasında da geçerli olur. Böylece kartı satın almak istediğinizde de alışveriş sırasında olduğu gibi hiçbir bilginiz paylaşılmaz. İsminiz, soy isminiz, kimlik numaranız veya banka hesap bilgileriniz, irtibat numaralarınız ve bunun gibi sizi anımsatacak herhangi şifre, bilgi kartın üzerinde bulunmaz.

Paykwik ile Alışveriş Hızlı mı?

Paykwik kart ile ödeme sistemini tercih etmeniz halinde, oldukça hızlı bir ödeme işlemiyle karşı karşıya kalırsınız. Paykwik ile yapılan alışverişlerde işlem süresi anında tamamlanır. Müşterinin onay verdiği andan itibaren, karşı tarafın banka hesabına kart içerisinde bulunan bakiye aktarılmış olur. Siz onay tuşuna bastıktan sonra Paykwik sisteminde belirttiğiniz cep telefon numaranıza da herhangi bir kod veya şifre gelmesi söz konusu değildir. Ödeme yapmak için sadece onay tuşuna basmanız yeterli olur ve işlem tamamlanır. Bu anlamda, vakit kaybetmeniz söz konusu değildir. Onay verdiğiniz anda karşı taraftan alacağınız ekranda görülen mesaj, ödemenizin yapıldığını onaylayan bir bildiri olacaktır.
Paykwik kart ile bozdurma işlemleri de kısa sürede yapılır. Paykwik bozdurma olarak nitelendirilen kullanıcının kart bakiyesinin nakite çevrilmesi işleminde de dakikalar içerisinde transfer işlemi gerçekleştirilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın