Paykwik Hakkında

Teknoloji aldı başını gidiyor. Yetişebilene aşk olsun. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün karşımıza çıkmasın ve bir anda yaşamlarımız başka bir noktaya evrilmesin. Paykwik Hakkında

Son yılların en gözde trendleri arasında hiç şüphe yok ki internet ilk sırada geliyor. Zaten yediden yetmişe hiç kimse internet olmadan adeta nefes bile alamıyor zira çoğumuz internet bağımlısı olduk çıktık.

İnternet üzerinden yapılamayacak şey yok gibi. Film ve dizi izliyor, müzik dinliyor, kitap okuyor, fatura ödemelerinizi yapıyor, görüşmelerimizi yapıyor ve elbette dünya gündemini takip ediyoruz. Üstelik tüm bunları yerimizden hiç kalkmadan yapıyoruz.

Paykwik Hakkında

Alışveriş yapmayı da seviyoruz. Zira kimilerimiz için kalabalıkta, AVM içlerinde alışveriş yapmak sıkıntı veriyor ama internet üzerinden bilgilerimiz çalınıyor diye tedirgin oluyoruz, oluyorduk ama artık olmamıza gerek zira artık teknolojinin bugün geldiği noktada Paykwik var.

Nedir bu Paykwik bilmeyenler açısından hemen bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir: Internet ortamında yani sanal alemde güvenilir, problemsiz alışveriş yapmaya olanak veren sanal bir tür ödeme sistemi yani kredi kartıdır. Gerçek yaşamda kullanılamaz ama dünyanın neresinde olunursa olun, dünyanın her noktasından güvenle alışveriş yapmak mümkündür.

Biraz da nasıl temin edilir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir:

  • Öncelikle bu kartın satıldığı sitelerden bir tanesine tamamen ücretsiz olarak üye olunur.
  • Limitlerini belirlenen kart seçimi yapılır
  • Belirlediğiniz tutarın ödemesi yapılır
  • Kartınızı alın
  • Kart alma işleminizi onaylayın
  • İlgili firma tarafından size verilen kodu artık bu noktadan sonra güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geçerliliğin olmadığı internet sitesi neredeyse yok gibidir ama bu noktada korkmadan kartın limitleri dahilinde alışveriş yapmak mümkündür.

Kart için belirlenen alt ve üst limitler vardır ve bu limitlerin ve ara değerlerin dışında bir rakam içeren karta sahip olmak mümkün değildir.

Tamamen kullanımı esnasında kredi kartı mantığı ile çalışan ama bilgilerinizi içermediğinden güvenle alışveriş yapmanıza olanak veren bir yapıdır. Örnek vermek gerekir ise ülkemizde olmayan bir marka olan ünlü Çin giyim devi Buykud’un bir elbisesini beğendiyseniz Çinden bu çok özel elbisenin parasını bu kart ile ödeyip getirtebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın