PAYKWİK HAKKINDA HERŞEY

 Paykwik, ön ödemeli bir kart türüdür. Diğer banka veya kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneli kart numarasına, güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahiptir. Kredi kartlarından tek farkı ön ödeme şekli ve hiçbir şekilde faiz ödeme zorunluluğu olmamasıdır. Paykwik ile alışverişinizi doğrudan, hesaplı ve en güvenilir şekilde yapabilirsiniz.

 Bu karta sahip olmak istemez misiniz?

 Kullanımı çok pratik olan bu kartı satın almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektir.  18 yaşından küçük olan bir kişinin bu kartı kullanmasındaki sorumluluk kartın asıl sahibine aittir.

 Paykwik kart ile sanal alışveriş sırasında kullanılan sitelerin yasal olması gerekmektedir. Yasal olmadığı takdirde yapılan alışveriş sizin sorumluluğunuz altındadır. Güvenli ve sorunsuz bir alışveriş yapmak istiyorsanız bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 Paykwik kullanmak bize ön ödemeli olması dışında birçok konuda da avantaj sağlar. Ön ödemeli online para transferi gerçekleştirebilir, para yatırabilir, hızlı ve pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz ve en önemlisi dolandırıcılara karşı bir korunma sağlamış olursunuz. Bu tek kullanımlık kartı kullanarak bahis siteleri veya oyun sitelerinde ki dolandırıcılara karşı kredi kartınızın hesap bilgilerini paylaşmak zorunda kalmazsınız.

 Paykwik kartın pin kodları tek kullanımlıktır. Aldığınız pin kodunun süresi 1 yıldır ve o süre içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kartın 1 yıllık süresi dolduğunda ise size verilen pin kodunu tekrar kullanamazsınız. Tek kullanımlık kodu kaybetme durumunda ise tüm paranız kaybolmuş olacaktır.

 Başvuru yapmak 3 aşamadan oluşmaktadır. Bu 3 aşamayı tamamladıktan sonra sizde bir Paykwik kart kullanıcısı olursunuz. Kartınızı seçin, istediğiniz miktarda ödeme yapın ve saniyeler içinde tek kullanımlık kodunuzu alın. Satın almak işte bu kadar basit. Limiti 5 Euro ile 1000 Euro arasında belirleyip ödemenizi yapabilirsiniz. Fiyatlar günceldir fakat bazı durumlarda değişkenlik gösterebilir.

Paykwik kart alımını sadece kendi üzerinize olmak kaydı ile satın alabilirsiniz ve almadan önce TC kimlik ve telefon bilgilerinizi yetkili kişiye vermek durumundasınızdır. Aksi durumda kart alımını yapamazsınız.  Kart ödemesini yaparken kesinlikle başka birinin kartını kullanmayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın