Paykwik E Ticaret Sistemleri

Günümüz Türkiye’si ve Global Dünyada yaygınlaşan internet akımı hızla ilerlerken insanlar için büyük kolaylıklar sağlamaya da devam ediyor. İnsanlar çalışırken alışveriş için zaman ayıramamaktan yakınırken internet e-alışveriş siteleri alışveriş hizmetleri hayat kolaylaştıyor. İnternet üzerinden işlem yapıldığında dolandırıcılık olayları arttığından hizmetin  güvenliği çok daha büyük önem taşıyor.

Paykwik güvenlık anlamında çok büyük bir rahatlık sağlıyor.Sistem kişilerin özel bilgilerini ve kart bilgilerini paylaşmadığı için kendi yerini koruyor. Paykasa kişilerin e-ticaret sistemindeki alışveriş sitelerinde rahat ve güvenli bir ödeme yapmalarına olanak sağlıyor. Paykwik İngiltere merkezli bir para hizmetidir.Bu elektronik para hizmeti sanal bir kart üzerinden işlev görmektedir.Sanal kart üzerinde on altı haneli sayı ve harflerden oluşan bir şifre sistemi bulunmaktadır. Üstelik şifrenizi oluşturmak ve sisteme üye olabilmek dakikalar içerisinde halledebileceğiniz kadar kolay olacaktır.Üye olduktan sonra şifreniz ile giriş yapıp sistemi hiç beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykwik üyeliğinizi başlattıktan sonra aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her soruyu canlı destek alabileceğiniz bir müşteri hizmetleride bulunuyor. Müşteri hizmetlerine günün her saati ulaşabilirsiniz. Paykwik kartınıza dilediğiniz parayı yükleyebilirsiniz.Bu para kartınıza yüklendiğinde İngiltere para birimi olan euroya dönüşecektir. Sadece alışveriş sitelerinde degil oyunlar içinde de kullanabilirsiniz. Bu oyunlar içerisinde veya alışveriş sitelerinde kullanmak üzere yüklediğiniz ve euroya cevrilen bu parayı harcamaktan vazgetiyseniz ve kullanmak istemiyorsanız hiçbir sebep belirtmek zorunluluğu olmadan paranızı bir kaç dakika içerisinde belirttiğiniz kendinize ait banka hesabında görebilirsiniz.

Sisteme girişiniz yapıldıktan hemen sonra euro kuruna çevrildikten sonra gün içerisinde kurun düşmesi ve yükselmesi taktirde kendinize ait yüklediğiniz para yükselip düşüş gösterebilir.Fakat kayıp çalıntı veya dolandırıcılık korkusu olmadan en güvenli şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Online oyunlarda gereken para için kredi kartı veya havale eft gibi farklı banka hizmetlerine ihtiyaç duymadan  daha hızlı hareket  edip bir kaç dakika içerisinde ilerleyebilirsiniz. Paykwik sisteminin çevrimiçi hizmetlerinin yanı sıra belirli özel günlerde karşınıza çıkaracağı farklı süprizler ve kampanyalarla da sizi şaşırtacak ve size rahat ve konforlu alışveriş deneyimi sağlamaya devam edecektir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın