Paykwik bozdurma yardım merkezi

Paykwik Destek Merkezi

Online alışverişlerde birçok ödeme şekli bulunmakla birlikte, artık insanlar bu ödeme yöntemlerinden en güvenilir ve kullanışlı olanını seçmek için bilgilenmeye başladılar. Sanal kartlar bu konuda hem yenilikçi hem kolay kullanımlı ödeme yöntemlerinden biri olarak, son zamanlarda gündeme gelmiştir.

Paykwik, sanal kartlar arasında en güvenle kullanılanlardan biri olmuştur. Online alışverişlerde, ödeme transferlerinde ve çevrimiçi satın almalarda hızlı ve kolay ödeme yapmak için idealdir. Paykwik satın almak istediğinizde, bekleme yapmadan istediğiniz miktarda satın alabilir ve bunun üzerine size verilen pin kodunu ödeme kısmına yazarak alışverişinizi yapabilirsiniz. İşlemleri yaparken, herhangi bir kart bilgisi ya da kişisel bilgiye gerek görmeden hızlıca istediğinizi satın alabilirsiniz. Yakın zamanda Paykwik SSL güvenlik sertifikası aktif hale getirilmiş ve bu şekilde güvenlik teminatınız oluşturulmuştur. Piyasada henüz yeni olan bu sanal kart türü, oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise, ucuz fiyata satın alınabilmesidir. Kartı satın almak için, EFT, mobil ödeme, kredi kartı ve havale yöntemlerinin hepsi kullanılabilmektedir. Satın alınacak paykwik kartın pin ücretini ödemek için, verilen hesap numarasına ücretini yatırabilirsiniz. Bu şekilde kart satın alma işlemini hızlıca tamamlayabilirsiniz. Burada size yardımcı olacak birimler bulunmaktadır. Satın alma işlemini evden çıkmadan, canlı destek bölümüyle iletişime geçerek basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik bozdurma yardım merkezi bu konuda tüm sorularınızı yanıtlamak için bulunmaktadır. Bu kart tek kullanımlık olduğu için, kullanımı gerçekleştikten sonra artık hiçbir fonksiyonu kalmamaktadır. Paykwik, özellikle gençler arasında oldukça sevilmeye başladı denilebilir. Oyun satın alma, online alışveriş yapma gibi hem hızlı olması gereken hem de güvenliğinden emin olunan bir kart olarak, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın hale gelmeye başlamıştır. Kredi kartı ya da banka hesabına sadece satın alırken ihtiyaç duyulabilir. Bunun yanında paykwik, kesinlikle bunlar gibi bir ödeme yöntemi değildir. Eğer alışveriş yapacağınız online siteler, paykwik ile uyumluysa, bu konuda oldukça şanslısınız demektir. Çünkü paykwik kart miktarınız kadar alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Kartınızın miktarı bittiğindeyse, bundan alışveriş yapamayacağınız için, kart aşımı gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Resmi sitelerden bu kartı temin etmeniz, dolandırıcılardan uzak durmanızı sağlayacaktır.

Kaynak :  https://www.paykwik.org/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın