Paykwik Alma

İnternetten alışveriş yapmak son zamanların vazgeçilmez tutkusu haline geldi. Mağazaları gezip dolaşmaktansa, evinizin rahat koltuğunda oturarak alışveriş yapmak çok daha hızlı ve kolay. Oynayacağınız oyunun yeni versiyonu gelmişse, günler öncesinden siparişi verip herkesten önce oynamaya başlamak oldukça hoş. Paykwik Alma

Arkadaşlarla toplanamadığınız zamanlarda sanal ortamda yeni insanlarla tanışarak poker, bilardo, okey oynamak daha zevkli olabiliyor bazen. Peki internet sitelerinden bu hizmetleri alırken ödemeleri nasıl yapıyorsunuz? Kredi kartları ile harcama yapıyorsanız riskli bir durumun içine girmişsiniz demektir. Kart bilgilerinizin hackerler tarafından çalınması sık rastlanan bir olay.

Üstelik bu ödeme yönteminde kart aidatınız var, alışverişlerinizde komisyon ödemek zorundasınız. Oysa günümüzün hızlı, pratik, güvenilir alışveriş ihtiyacını artık Paykwik karşılıyor. Paykwik fiziki bir kart değil, sanal. Dünyanın bir çok ülkesinde tercih edilen sistem. Paykwik sanal alışverişlerinizin hızlı bir şekilde ve güvenli bir sistem içerisinde gerçekleşmesini sağlıyor.

Paykwik Alma

Ürün hizmeti alabilmek, online oyunlar oynamak isteyenler, Paykwik satış bayisinden kartını kolaylıkla alabiliyor. Kişisel bilgiler içermeyen Paykwik kartı almak için resmi satış bayisinin verdiği hesaba istediğiniz limitte parayı yatırdıktan sonra 19 haneli şifre gönderiliyor. Alışveriş yaptığınız sitenin ödeme kısmında Paykwik’i işaretleyip pin kodunu yazdıktan sonra iki dakikada banka hesabına transfer yapılarak işlem tamamlanıyor. Artık özgürce oyununuzu oynayabilirsiniz veya sipariş ettiğiniz ürününüzü bekleyebilirsiniz. Tek ödemeli kartınız harcama yapıldıktan bloke ediliyor. 10 eurodan başlayan limitlerde istediğiniz kadar Paykwik kart alma şansına sahipsiniz. Harcama yapmanız sizin ödeyebileceğiniz limitle sınırlı olduğu için sonradan kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınızda yok.
Alışverişten sonra kartın içinde para kaldıysa para bozdurma işlemini yaptırabiliyorsunuz. Görüldüğü üzere bir çok avantaj sağlayan Paykwik sanal kart size güvenli, hızlı, kolay bir alternatif ödeme sistemi sunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın