Paykasa Sanal Kart

Paykasa, birçok insanın mobilde ve internet de kullandığı sanal alışveriş kartıdır. Genellikle online oyun oynayanlar, oyun satın alan kişiler ve E-ticaret ile uğraşan kişiler özel bilgilerini vermemek için Kredi Kartlarını kullanmazlar. Çünkü çoğu Kredi Kartı kullanan kişilerin limitleri yüksek olduğu için Paykasa kartını kullanmaktadır. Bu kartın avantajı içerisinde herhangi bir bilginiz olmaması ve tek kullanımlık olmasıdır. Dünya geleninde internet üzerindeki çoğu alışveriş sitelerinde Paykasa vardır. Paykasa Sanal Kart

Siz de güvenli bir şekilde bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle kişilerin ödeme kısmına gidip geri dönmesinden dolayı satıcı müşteri kayıp eder. Bu duruma engel olabilmek için geliştirilen sanal ödeme kartı herkesçe sevildi. Dünya üzerinde istediğiniz tüm ülkelerden güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bu kartın bir diğer avantajı da kullandıktan sonra kendini imha etmesidir.

Paykasa‘nın içerisine Kredi Kartı aralığı ile para yükleyerek sanal kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız alışveriş siteleri yabancı ülkelere ait ise o ülkenin parasın çevirerek almalısınız. Bu nedenle Paykasa içerisine para transferi yaparken fazla yatırmanızda fayda vardır. Bu kartın çalınması veya kayıp olmaması durumu yoktur. Yalnız Paykasa satın alırken satın alacağınız sitenin resmi site olması gerekir.

Paykasa Sanal Kart

Bu yüzden dikkatli bir şekilde para transferi yaparak alışverişe başlayabilirsiniz. Türkiye de çoğu kişi Alibaba ve Aliexpress sayfalarından alışveriş yapmaktadır. Bu siteler yabancı olduğu için tüm bilgilerinizi görebilir. Bu nedenle çoğu kişi alışverişini Paykasa ile tamamlamayı tercih ediyor. Siz de bu şekilde bilgilerinizi vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa‘yı sadece internet üzerinden kullanabilirsiniz. Başka herhangi bir yerde kullanma durumunuz yoktur. O yüzden satın alacağınız para miktarına göre Paykasa sanal kartınızı oluşturup içerisinde Kredi Kartınızdan para gönderebilirsiniz. Eğer Kredi Kartı kullanmıyorsanız bu sanal karta sahip olamazsınız. Online alışverişleriniz de Paykasa kullanmak için Kredi Kartınızın olması şarttır. Ailenizden birisi de Kredi Kartı kullanıyorsa bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca Paykasa satın alırken de verdiğiniz tüm bilgiler güvence altına alınarak sanal kart’a yansıtılmaz. Tek seferlik kullanabileceğiniz kartı bu şekilde oluşturabilirsiniz. Böylece sizde internet üzerinden güvenli ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın