Paykasa Sanal Kart Alışveriş

İnternette dünyadaki bir çok mağazalardan alışveriş yapmaya, Facebook, Zinga, Steam gibi  oyun sitelerinde online oyun oynamaya, oyun içi malzemeler satın almaya, bahis sitelerine para yatırmaya, poker, bilardo, blackjack gibi oyunlara paralı katılımlara  güvenli bir ödeme sistemi ile katkıda bulunan paykasa adlı sanal kart hızla gelişmiş ülkelerde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bir çok ödeme sistemi arasında paykasa sanal kart sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor.

Paykasa sanal kart online ortamda hızlı, pratik ve güvenilir bir ödeme sistemine sahip. Euro üzerinden işlem gören paykasa yatırım aracı da olarak da kullanılabiliyor. Paykasa kart resmi satış bayilerinden alınabiliyor. 7/ 24 hizmet veren müşteri temsilcileri ile görüşüp istediğiniz limitte paykasa karta sahibi olabiliyorsunuz. Türk lirası olarak yatırdığınız para günlük kurdan hesaplanıyor. Size özel gönderilen pin kodu kişisel şifreniz. Hiç kimseyle paylaşmadığınız takdirde online ortamda hırsızlık yapılmasını da olanaksızlaştırıyor. Alışveriş yapacağınız sitede bu pin kodunu girerek ödeme transferiniz gerçekleştiğinde kartınız bloke oluyor. Güvenlik esası alınan paykasa sanal sistemde bu işlemler sırasında kredi ve banka kartlarında olduğu gibi kişisel bilgileriniz sorulmuyor.

Hackerler size gönderilen  şifreyi elde edene kadar zaten işleminiz bitmiş ve kartınız imha edilmiş olduğundan kötü amaçlarına ulaşamıyorlar.  Şifrenizin çalındığı düşüncesi olduğunda ise müşteri temsilcisi aranarak kartınıza yüklenen paranızın iadesini isteyebiliyorsunuz.  Paykasa sanal kartta alışverişinizi yaptıktan sonra içeride paranız kaldıysa resmi satış bayisi bilgilendirilerek  banka havaleniz yapılıyor.

Beş dakika içerisine kalan paranız günlük kurdan hesaplanarak hesabınıza gönderiliyor, böylelikle zarar etmemiş, hatta kara geçmiş oluyorsunuz. Paykasa kartı aldığınız süreden itibaren bir yıl kullanılmadığınız takdirde kartınız bloke ediliyor ve içerideki paranızı artık alamıyorsunuz. Son derece başarılı güvenilir tekniklerle oluşturulmuş paykasa sanal kart internet ortamında sizin rahatlıkla güven içerisinde alışveriş yapmanızı kolaylaştırılıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın