Paykasa İle Güvenli Alışveriş

Günümüz internet çağı olduğu için, artık akıllı telefonun olduğu her yerden online alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır. İnternetten daha kolay ve hızlı alışveriş için pek çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Ancak internetten alışveriş konusunda, insanları tedirgin eden pek çok noktanın da olduğu tartışılmaz. Paykasa, güvenilir alışveriş deyince akla gelenlerden biri haline gelmeye başlamıştır.

Dolandırıcılara bu anlamda fırsat tanımamak için, Paykasa ile ödeme yöntemi daha fazla gündeme gelmektedir. Bir sanal kart olmakla birlikte, satın alması çok kolay bir kart olma özelliği taşımaktadır. Güvenebileceğiniz bir Paykasa bayisi size bu konuda yardımcı olacak ve kartınızı satın alarak alışverişe başlamanız çok kolay ve hızlı hale gelecektir. Paykasa kart alırken, mutlaka bayi seçimini SSL sertifikası olan internet sitelerinden temin etmeniz, sanal dolandırıcılığın önüne geçmek için önemlidir. Paykasa satın alacağınız bayi konusunda doğru tercih yaparsanız, kesinlikle güvenilir olduğunu görebilirsiniz. Böylelikle Paykasa kart satma adı altında dolandırıcı kişilerden de uzak durabilirsiniz. Paykasa ile gününe her saatinde alışveriş yapabilmeniz mümkündür.

Kullanımı da satın almak kadar basit ve rahat olduğu için, nasıl kullanacağınız konusunda endişe duymanıza gerek olmaz. Aynen banka ve kredi kartı sistemiyle çalışmakta, yalnız burada kişisel bilgileriniz ve hesap bilgileriniz değil, kart numaranız, kartınızın son kullanma tarihi ve güvenik kodu işlev görmektedir. 16 haneli pin kodunuzu girerek de alışverişlerinizi gerçekleştirebilirseniz.

Bu bilgilerle alışveriş yaptığınız için, diğer özel bilgilerinize gerek duyulmamaktadır. Bu kart, hiçbir kişisel özellik içermez ve ön ödemeli bir sistem olduğu için, kartınıza aktardığınız limitin dışına çıkamaz ve böylece aşırı harcamalardan da uzak kalmış olursunuz. Kredi kartı sistemindeki gibi, kartınızdan fazla para çekilip çekilmediği konusunda tereddüt yaşamanıza da gerek kalmaz. Tek kullanımlık bir kart olduğu için, kullandığınızda ve limitiniz bittiğinde, şifreniz başkası tarafından ele geçirilse de hiçbir şekilde çalışma durumu yoktur. Kart bir kere kullanıldığında kendini bloke etmektedir.

Ancak yeni bir Paykasa kart satın alıp, yeni bir şifreyle alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Paykasa fiyatları konusunda, günlük kur değerine göre değişim gösterdiği için net bir bilgi verilemez. Satın alırken müşteri temsilcisine danışmak ve ondan fiyat almak gerekmektedir. Alışveriş siteleri kartla uyumluysa, ödeme şeklini kabul ettiyse sorunsuz alışveriş yapılabilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın