Güvenilir Alışveriş Sitelerinde - Paykwik

Güvenilir Alışveriş Sitelerinde – Paykwik

Güvenilir Alışveriş Sitelerinde – Paykwik
Paykwik, internet üzerinden online ödeme alternatifi olarak kullanılan ve %100 güvenilir bir ödeme imkanı sunan sanal karttır. Ödeme alternatiflerinde güvenilir Paykwik kartların kullanılması halinde hızlı ve kolay bir alışveriş yapmış olursunuz. Paykwik kartlar, ödeme sırasında ve sonrasında kişisel bilgilerinizi saklı tutarak herhangi bir sıkıntı yaşamanızı engeller.


Paykwik Nedir?
Paykwik kart, online platformda ödemeler için kullanılan bir alışveriş aracıdır. Fiyatları Euro esas alınarak değerlendirilen bu kartlar, müşterilerin kimlik bilgilerini saklı tutması nedeniyle tercih edilmektedir. Kredi kartlarıyla pek çok benzerlikleri bulunan Paykwik kartların en büyük özelliği, internet üzerinde görülen siber saldırıların ve dolandırıcılıkların önüne geçmesidir. Bu anlamda, kredi kartlardan biri adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, Paykwik kartlar fiziki bir kart kategorisine girmez. Bu nedenle de alışverişlerde daha pratik ve kolay bir yöntem olarak görülür.
Paykwik kartlar, 16 haneli PIN kod ve CVV kod ile sunulmaktadır. Bu kod sayesinde alışverişler güvenle yapılır. Paykwik kartları kredi kartlardan ayıran bir diğer özellik ise Paykwik kartların müşterilere tek bir kullanım hakkı sağlamasıdır. Tek kullanımlık hakkın tanınma sebebi, yukarıda da belirttiğimiz gibi online ortamda güvenli bir alışveriş yapmak ve bu sayede online platformlarda sıklıkla görülen dolandırıcılıkların önüne geçmektir.

Paykwik Nasıl Satın Alınır?
Beyaz eşyadan mobilyaya, dekoratif ürünlerden giysiye, elektronik cihazlardan yiyeceklere kadar pek çok alanda alışveriş imkanı sunan Paykwik kartları satın almak oldukça kolaydır. Dünyanın her yerinden satın alınabilen Paykwik kartlar, 16 haneli PIN kod ve CVV kodu sayesinde güvenli ve hızlı bir alışveriş imkanı yaratır. Kartın satın alma işlemleri de internet üzerinden yapılmaktadır. Paykwik resmi sitesi veya şirketin yetki verdiği siteler aracılığıyla Paykwik al başlığı sayesinde alışveriş severlere güvenli bir ödeme şekli sunulur.
Satın alma işlemleri, anlaşmalı bankalar aracılığıyla havale, EFT veya mobil uygulamayla ödeme yöntemleriyle yapılabilir. Aynı zamanda, Paykwik kart satış işlemleri kullanıcıların kimlik bilgilerine gerek kalmadan güvenli bir şekilde uygulanmaktadır. Ön ödemeli bir kart olan Paykwik kartları satın almak için yetkili satıcılarla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Yetkili satıcılar, size satın alma işlemleri ile ilgili geniş bilgi verir, ödeme seçenekleri sunarak size en uygun ödeme şeklini belirler.


Paykwik Fiyatları
Paykwik kart, dünya genelinde ortalama 50.000 site üzerinde geçerlidir. Bu anlamda, dünyanın neredeyse her yerinden Paykwik aracılığıyla alışveriş yapılabilir. Paykwik satın alma işlemleri basit ve pratik olduğu gibi, Paykwik fiyatları da her bütçeye uygunluk göstermektedir. Ön ödemeli Paykwik kart fiyatları, Euro bazında belirlenir ve bu anlamda, güncel kura göre inişler ve çıkışlar yaşayabilir. Ancak kur dalgalanmaları, Paykwik fiyatlarının herkese hitap etmesi gerçeğini değiştirmez. Tek kullanımlık olan Paykwik kartları, paket şeklinde de satın alınabilir. Bu anlamda, Paykwik müşteri hizmetleri de fiyat konusunda müşterilere yardımcı olur ve uygun fiyatlarla Paykwik kart satın almanızı sağlar.

Paykwik Bozdurma
Belirli bir bakiye ile internet üzerinden Paykwik kart satın almış olsanız da bazen kartta bulunan miktarı harcamak istemezsiniz. Böyle durumlarda, Paykwik, kartta bulunan miktarı nakite çevirme imkanı sunar. Paykwik bozdurma diye tabir edebileceğimiz bu işlem, kartınızdaki tüm bakiyeyi kullanma zorunluluğu getirmez. Bozdurmak istediğiniz miktarı, çok kısa sürede geri kendi hesabınıza aktarma imkanınız bulunmaktadır. Paykwik bozdurma işlemleri, çoğu siteler üzerinden günün her saatinde yapılabilmektedir. Paykwik resmi sitesi veya yetkili siteler üzerinden yapılan bozdurma işlemleri için tek yapmanız gereken form doldurmak ve banka bilgilerinizi vermek. Bu sayede, kolaylıkla Paykwik kart bozdurma işleminizi tamamlamış olursunuz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın