güvenilir-ve-hızlı-hizmet-paykwik-kart-satin-al

Güvenilir ve Hızlı Hizmet – Paykwik Kart Satın Al

Güvenilir ve Hızlı Hizmet – Paykwik Kart Satın Al
Paykwik, sanal alışverişlerin daha güvenli hale gelmesini sağlamak amacıyla kişisel bilgileri koruma altına alan bir elektronik karttır. Bu ödeme yöntemi sayesinde 16 haneli PIN kod ile güvenli alışverişler yapılmaktadır. Paykwik kartlar tek kullanım hakkına sahiptir. Bu anlamda, bir kere kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eder ve kullanıcılara yeniden kullanma hakkı tanımaz.

Paykwik Kartları
Kredi kartlarına alternatif olarak geliştirilen Paykwik kart, elektronik ödeme yöntemidir. Bu kart sayesinde dünyanın birçok ülkesinde alışveriş ödemeleri güvenli şekilde yapılmaktadır. Paykwik kartla yapılan ödemelerde kredi kartlarından farklı olarak kişisel bilgiler saklı kalır. Bu özelliği sayesinde Paykwik kart, kullanıcıların güvenini daha çok kazanmıştır. Paykwik kartla kişisel bilgileri paylaşmaya gerek kalmadan, yalnızca satın alınan kupon kodunu kullanarak alışverişinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz. CVV kodu ve 16 haneli PIN kodu ile desteklenen Paykwik kart, aynı zamanda fiziki bir elektronik kart olmaması nedeniyle de alışverişleri daha kolay hale getirmektedir.
Paykwik kart ile alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken, alışveriş yaptığınız sitenin ödeme sayfasında bulunan Paykwik seçeneğine tıkladıktan sonra size verilen PIN kodu girerek alışveriş işlemini tamamlamanız. Özellikle son dönemlerde alışveriş severleri mağdur eden siber saldırılar ve telefon dolandırıcılıkları Paykwik kart ile önlenmektedir. Bu anlamda, riskli alışverişlere çözüm olarak sunulan Paykwik, sadece ülkemizde değil, dünya genelinde yaklaşık 50.000 web sitede ödeme imkanı sunar.

Paykwik Satın Alma İşlemleri
Paykwik kartları satın almak son derece basit ve kolaydır. Paykwik al işlemi için sitenin resmi sayfasını veya yetkili bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda, destek ekibi sayesinde de satın alma işlemlerini daha kolay hale getirmek mümkündür. Bu anlamda, Paykwik satın alma işlemleri düşünüldüğü kadar zor değildir. Ödemenin alınacağı banka hesap bilgileri ve almak isteyen kişinin isim ve soyisim bilgileri doğrultusunda satın alma işlemleri gerçekleştirilir. Dakikalar içerisinde tamamlanacak olan onay sürecinden sonra ise kişiye özel oluşturulan Paykwik PIN kodu, verilen numaralara veya e-posta adreslerine gönderilir. Paykwik kart satın alma işlemleri tüm bankalardan yapılabilmektedir. Aynı zamanda, mobil uygulama, havale, EFT yöntemleriyle de ödeme işlemleri kısa sürede tamamlanır. Kartı satın almak için tek yapmanız gereken yetkili bayilerden veya resmi site üzerinden ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklamak.

Paykwik Fiyatları
Satın alımı oldukça basit olan ve hiçbir risk bulundurmayan Paykwik kartları, fiyat açısından da her bütçeye uygunluk göstermektedir. Paykwik fiyatları EURO kuru baz alınarak belirlenmektedir. Tüm ön ödemeli kartlar içerisinde devamlılık bakımından en güvenilir çözüm üreten Paykwik kartlarının fiyatları hem kartın resmi sitesinden hem de diğer ilgili siteler aracılığıyla öğrenilebilir. Aynı zamanda Paykwik kart fiyat listesi, kartın paket şeklinde alımına göre de değişir.


Paykwik Bozdurma İşlemi
Paykwik kart almak isteyenlerin aklındaki bir diğer soru ise Paykwik bozdurma işlemleri ile ilgilidir. Paykwik kart altyapısında barındırdığı güvenlik sistemi nedeniyle uzun yıllar boyunca müşterilerin bakiyesini güvenli tutar. Kart içerisinde bulunan bakiye, müşterinin istediği zaman nakite çevrilebilir. Bununla birlikte, Paykwik kartlarda bulunan bakiye istenilen bankaya gönderilir ve bu sayede dakikalar içerisinde sunulan havale yöntemi ile para kişinin hesabına aktarılmış olur. Güvenilir bir Paykwik kart sitesi tarafından yapılan bozdurma işlemleri zaman ve mekan fark etmeksizin yapılabilmektedir. Böylece kullanmadığınız Paykwik bakiyenizi nakite çevirme şansınız bulunur. Paykwik bozdurma işlemleri, kart alımında uygulanan EURO kuruna yakın yapılmalıdır. Bu anlamda, Paykwik kart canlı destek ekibi de kullanıcılarına bozum sırasında yardımcı olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın