Paykwik Nedir ?


Paykwik Kart genellikle sanal para sistemi olarak kullanılan bir game pin ( Oyun Kodu) olarak piyasa’ya sürülmüştür.

Kart genelde 18 – 25 yaş aralığı kişiler oyun siteleri olan gta, lord of the rings gibi oyunlar da steam olarak kullanmakta olup, 25-45 yaş aralığı kullananlar ise Amazon ve Ebay dan alışveriş yapmak için tercih etmektedirler. 

Kullanım faydası Ucuz ve Güvenilir olan Paykwik Kart diğer taraftan sizlerin komisyon ödemeden alışveriş yapmanıza da olanak sağlar lakin; tek kullanımlık olan kodunuzu kaybetmeniz halinde tüm paranız da kaybolmuş manasında olacaktır.  Bu neden ile kodunuzu gizli ve ulaşabileceğiniz bir yerde tutmanız daha sağlıklı olacaktır. Kodunuzu başkaları ile paylaşmanız sizlere olumsuz etkiler gösterebilmektedir. Sizlerin rahat alışveriş yapmanızı sağladığı gibi cüzdan kullanmadan alışveriş yapmanızı da kolaylaştırır. Kısacası Paykwik, Yeni Nesil Ön ödeme kartlarının en çok kullanılanıdır. www.paykwik.org sitesi TÜRKİYENİN TEK YETKİLİ BAYİİ OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Bu Sihirli Kart’ın Avantajlar Dünyası ile Buluşmaya Hazır mısınız?

Paykwik

En Güvenilir Ödeme Yöntemleri


Zamana ayak uydurmanın kısaca açıklaması ön ödemeli ödeme sistemleri.  Bu kart teknolojik anlamda somut hiç bir şeye ihtiyaç duymadan güvenilir ve hızlı alışveriş yapmanıza olanak sağlayan teknolojik para birimidir. Neosurf Game Pin şirketi bünyesinde piyasaya sunulan para birimi her ülkenin döviz kurunun euro’ya çevrilmesi ile satılmaktadır. Paykwik kart’a sahip olmak için bankadan ziyada Resmi sitesine erişim sağlayarak Reseller ve Subreseller olan siteleri bulup onlar üzerinden alışveriş sağlayabilirsiniz. 5 Euro ile katları olarak devam ederek 1000 Euro teknolojik paraya kadar alım yapabilme ve limit belirleme imkanına sahipsiniz. Alt limit her ne kadar 5 paykwik ile sınırlı olsa da üst limit olarak belirli bir limit yoktur. Bu tamamen sizlere ve bayisinin elinde olan bir sınırlamadır. Şunu unutmayalım ki paykwik kartı asla kredi kartı olarak adlandıramayız.

Paykwik Kart Hızlı Alışveriş!


Sadece sanal alışverişlerde ve bilgisayar oyunu olan gta gibi sistemlerde skril alımı için üretilmiş ve şifrelenmiş bir elektronik düzenektir. Fiyatların belirlemesi tamamen paykwik reseller veya bayisinin elinde olan bir işlemdir. Paykwik Bozdurma ise de elinizde fazla olan veya kullanmak istemediğiniz anda pinlerinizi banka havalesi alarak nakit ihtiyaçlarını karşılaşabilmeniz için geliştirilmiştir. 

Kart’ın geçertli olduğu bilgisayar oyunları ve alışveriş siteleri için neosurf resmi sitesine bağlanarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu kart ile kullanım amacı dışında alışveriş yapmak sizleri yasal sorumluluklara itebilir bu yüzden mutlaka legal ve yasal sitelerden alışveriş yapmanız sizin açınızdan sağlıklı olacaktır. Paykwik kart edinirken cep telefonunuz ve kimlik kartınız yanınızda olması gerekmektedir. Aksi taktirde satın alma işlemi yapamazsınız. Firmamızın sitesi Türkiye’de hizmet veren ilk resmi bayii olmak ile birlikte internet sitemiz üzerinden Toptan kart alımı da sağlayabilirsiniz.

4 Adımda Bu eşsiz Karta Sahip Olun!


Kartını Seç


Canlı Desteğe Bağlan


Ödeme Yap


Kodunuzu Alabilirsiniz

YASAL BİLGİLENDİRME


Paykwik olarak adlandırılan NEOSURF Bünyesinde bulunan bu ödeme kartı alırken ve kullanırken belli başlı kurallara uymak hem Firma olarak biz komisyoncunun ve siz müşterilerin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar Ticaret Bakanlığı ve Spor Bakanlığı Tarafından Alınmış Uyulması Gereken Kurallardır. 

Sitemizden satmış olduğumuz Neosurf kodlarını sadece metin2, darkobit, farmwille, gta, haribo gibi onlıne oyunlar ve amazon.fr gibi alışveriş sitelerinde kullanmanız gerekmektedir. Aksi Taktirde T.C.K 7258 Sayılı yasaya muhalefet göstermekten yargılanırsınız. Her ne kadar kredi kartı gibi sanal kart olarak nitelendirilsede, bu kart, elektronik para aktarım araç ve amacı olarak kullanılamaz. Kredi kartı, veya sanal paralar ile illegal yasalara kayıtsız sitelerden alışveriş yapmak tamamen siz kullanıcıların sorumluluğundadır. Bir diğer husus ise son zamanlarda karşımıza çıkmakta olan sazan sarmalı olarak nitelendirilen dolandırıcılık yöntemidir. Bu durumlarda tamamen sorumluluk banka, parayı gönderen ve banka hesap sahibi arasında dır. Bizler firma olarak müştelerilerin iletmiş olduğu kimlik beyanına göre hareket eder ve ödeme alındıktan sonra faturanızı kesmek ile yükümlüyüz. Dileyen şahıslar bu faturayı ibraz ederek bankalara veya 2.3. sahışlara karşı yasal savunma hakkını kullanabilirler. 

Firmamızın sitesinden alışveriş yapan herkes kendi kimlik ve telefon bilgileri ile alışveriş yapmak ve bozdurma zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi taktirde firmamızdan hiç bir yasal hak talebinde bulunamazlar. 

Güncel Haberlerimizi Takip Ederek Fırsatlardan Haberdar Olun!

Paykwik Kart Hesaplı ve Güvenilir Avantajları!

Hesaplı alışveriş

Satın almak istediğiniz kart miktarınızı belirleyerek ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için paykwik.org sitesi üzerinden kart limitinizi kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Fiyatlar güncel olmak ile birlikte bazı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebep ile danışmanımızdan sizler yine de günün güncel  fiyatlarını talep ediniz. Sonrasında 5 Euro ile 1000 Euro arası kendinize limit belirlemesi yaparak ilk alımını sağlayabilirsiniz.

Paykwik ; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. Türkiye ile birlikte Hindistan, İngiltere, Kıbrıs ve Almanya Yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. E-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve game pin olarak kullanılabilmektedir.

Sitesi üzerinden satın almak istediğiniz kart bedelinizi belirledikten sonra sitemizin destek bölümünden temsilcimiz ile irtibata geçerek gerekli kontrol ve bilgi alışverişini yapınız. Temsilcimiz sizlere yapmanız gerekenleri ve yapmamanız gerekenleri detaylı olarak aktarmak ile yükümlüdür. Bu bilgi alışverişini sağladıktan sonra artık paykwik digital para ile tanışabilirsiniz.  Firma ailemize sizlere de hoş geldiniz diyerek daima da hoş bulmanızı umut ederiz.

Her ne kadar euro kuru ile işlem görsede diğer kartlara nazaran daha ekonomik ve ucuzdur. Bizler firma olarak sizlere daima uygun fiyatlarla satış sağlamaktayız.

Kart limitinizi belirlediniz, gerekli bilgileri aldınız artık alacağınız kart bedeliniz belirlenen yöntem ile sağlayabilirsiniz. Firmamız, Ziraat Bankası, Garanti bankası, Türkiye Finans , Akbank  ve diğer tüm bankalar ile Paykwik satın alım ve bozum işlemlerinizde yardımcı olabilmektedir. Papara ile ve bitcoin ile de www.paykwik.org sitemiz üzerinden satın alım sağlayabilirsiniz. Paywkik almadan önce mutlaka kimlik ve telefon bilgilerinizi temsilcimize iletmelisiniz. Aksi taktirde paykwik alımı yapamazsınız. Paykwik alımı sadece kendi adınıza yapabilirsiniz. Diğer durumlarda ileride doğabilecek sorunlardan tamamen sizler sorumlu olursunuz. Kart ödemesi sağlar iken asla başkalarının banka kartını kullanmamalısınız. Böyle bir durum olması taktirinde gerekli mercilere hakkınızda işlem başlatılması için yasal durumlar başlatılır.

Kart Güvenlik Adımları

Paykwik Kart ön ödemeli yani kontörlü sanal kart olması nedeni ile kart bilginizin çalınma veya kopyalanma gibi durumu olmaz.Tek kullanımlık olan  kartlar bu nedenle güvenli bir ödeme yöntemidir.

3 Aşamayı tamamladıktan sonra artık sizlerden kart sahibi oldunuz. Alışveriş için paykwik.org sitesini tercih etmeniz bizleri gururlandırmıştır. Lütfen paralarınız amazon.fr gibi resmi alışveriş sitelerinde kullanarak kendinizi ucuz ve güvenli alışveriş yapınız. Kart bilginizi asla başkaları ile paylaşmayınız aksi taktirde kodunuz geçerlilik kazanmayabilir. Paykwik bayisi olarak paykwik alımları ile ilgilli anlatacaklarımız bu kadar gerekli bilgileri temsilcimiz size fazlası ile aktarmak ile sorumludur.

Alımlarınızı web sitemizi ziyaret ederek alacağınız kart miktarını belirleyip müşteri temsilcimiz ile canlı destek, skype, whatsapp veya telefon ile irtibata geçerek maximum 1 dakika için de kodunuz size verilir.

Kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilik çerçevesinde alışveriş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu anlamda, güvenli alışveriş yapmak isteyenler için belli başlı bir sıra seçenekler bulunur. Bu seçeneklerden biri de ön ödemeli kartlarıdır. Avrupa’da büyük ilgi gören ve uzun yıllardır kullanılan, kredi kartıyla pek çok benzerlikler gösterse de güvenlik açısından kredi kartlarından bir sıfır öndedir. Bu kartlar yurt dışı ve yurt içi alışverişlerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle yurt dışı alışverişler için ideal bir seçim olan bu kartların kullanımı, ülkemizde de son yıllarda bir hayli artmıştır.

Son zamanlarda sanal dünyada yapılan alışverişlerin sayı arttıkça insanlar özellikle bu konuya daha fazla ilgi duyuyor. Bu kartlar da bu anlamda büyük beğeni kazanan sanal kartlardandır. Özellikle yurt dışından alışveriş yapmak birçoğumuz için büyük bir problem olmakta. Bu anlamda, yurt dışı ve yurt içi farketmeksizin dünyanın her yerinden alışveriş olanağı sunar. Daha güvenilir bir ortam yaratarak, ekonomik olmasıyla da müşterilerine avantajlar sağlıyor. Fiyatları Euro kuru üzerinden belirleniyor ve en düşük fiyat 10 Euro şeklinde. Bu anlamda, müşterilerine sunduğu düşük maliyetli yapı ve aynı zamanda, güvenlik sistemleriyle de ön plana çıkıyor. Bu yüzden sizler de ön ödemeli kart ile istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ucuz Paykwik Kart